Laimē Apple iPhone 15 katru dienu – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Tikšanās klātienē pēc iepriekšējas vienošanās sazinoties pa tālruni +371 67686540.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

AKROPOLE loterija

Laimē Apple iPhone 15 katru dienu

Līdz 28. aprīlim iepērcies kādā no iepirkšanās centru "AKROPOLE Rīga" vai "AKROPOLE Alfa" veikaliem vai pakalpojumu sniegšanas vietām vismaz 15€ vērtībā, reģistrējies loterijai un laimē Apple iPhone 15.
Pirkuma summā netiek iekļautas aizlieguma preces: skat. Noteikumu 3.1. punktā.
Pirkuma summa var būt summēta ne vairāk kā no trīs čekiem, pirkuma summu apliecinošiem čekiem jābūt ar vienas un tās pašas kalendārās dienas datumu un no dažādiem iepirkšanās centru "AKROPOLE Rīga" vai "AKROPOLE Alfa" pārstāvētiem veikaliem un/vai pakalpojumu sniegšanas vietām.

Atļaujas Nr. 8084

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 18. marts - 28. aprīlis

Laimē Apple iPhone 15 katru dienu

Ko vari laimēt?

42× Apple iPhone 15 Apple iPhone 15

Kad notiks izlozes?

Nākamā izloze .17. aprīlī

Loterija «Laimē Apple iPhone 15 katru dienu» notiek 28 izlozēs ar pirmo izlozi 19. martā un noslēguma izlozi 29. aprīlī.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts akropole.loterija.lv, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1508

loterijas

Iepriecinājām

95 278

laimētājus

Izsniedzām

2 965 061

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā