Laimē Enefit saules enerģijas risinājuma atmaksu! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sestdien, 19. jūnijā, Loterijas.lv nestrādās. Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Enefit loterija

Laimē Enefit saules enerģijas risinājuma atmaksu!

Piedalies un laimē saules enerģijas projekta izmaksu atmaksu 5000€ vērtībā! Lai piedalītos loterijā, jābūt noslēgtam līgumam ar Enefit par saules paneļu uzstādīšanu un jāreģistrē dalība loterijā līdz 24. augustam.

Atļaujas Nr. 6680

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. marts - 31. augusts

Laimē Enefit saules enerģijas risinājuma atmaksu!

Ko vari laimēt?

Enefit saules enerģijas projekta izmaksu atmaksa 5000€ vērtībā Enefit saules enerģijas projekta izmaksu atmaksa 5000€ vērtībā

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1174

loterijas

Iepriecinājām

69 574

laimētājus

Izsniedzām

1 808 297

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā