(beigusies)Laimē dāvanu karti – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 28. februārīm strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 19. aprīlim piesakies „PIRELLI KEY POINT” kluba biedra kartei un iepērcies jebkurā LATAKKO tīkla veikalā, pirms pirkuma veikšanas uzrādi veikala pārdevējam biedra karti. Pēc pirkuma veikšanas tiksi automātiski reģistrēts loterijai.

Kad notiks izloze?

2014. gada 22. aprīlī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā http://www.pkp.lv/lsct-loterija izlozes dienā, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā http://www.pkp.lv/lsct-loterija.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 17. marts, 2014 - 22. aprīlis, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1261

loterijas

Iepriecinājām

73 183

laimētājus

Izsniedzām

2 032 740

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā