Laimē ceļojumu uz Bali! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties in[email protected]

Baltais EKO loterija

Laimē ceļojumu uz Bali!

Iegādājoties jebkuru Baltais EKO produktu, Tev ir iespēja laimēt Vanilla Travel ceļojuma dāvanu karti 2500€ vērtībā + kabatas naudu 500€, piknika ledusskapi Dometic CombiCool vai SCAPE kino karti 2 personām + popkarti.

Atļaujas Nr. 5392

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 5. novembris, 2018 - 17. decembris, 2018

Laimē ceļojumu uz Bali!

Ko vari laimēt?

Vanilla Travel ceļojuma dāvanu karte 2500€ vērtībā un kabatas nauda 500€ Vanilla Travel ceļojuma dāvanu karte 2500€ vērtībā un kabatas nauda 500€ Baltais EKO loterijas galvenā balva
Piknika ledusskapji Dometic CombiCool Piknika ledusskapji Dometic CombiCool
42× Komplekti: SCAPE Kino dāvanu karte 2 personām un popkarte Komplekti: SCAPE Kino dāvanu karte 2 personām un popkarte

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā