Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 19. decembrim veic jebkura pieejamā produkta pirkumu vai kārtridžu uzpildes pasūtījumu vismaz 60.00 EUR vērtībā, neskaitot PVN, interneta veikalā www.labakie.lv, zvanot uz tālruņa numuru 67291184 vai SIA „Baltijas Biroju Serviss” birojā Rīgā, Sliežu iela 6c. Līdz 2015. gada 6. janvāra plkst. 16:00 apmaksā pasūtījuma pavadzīmi.

Loterijā drīkst piedalīties tikai juridiska persona!

Kā reģistrēties?

Kad notiks izloze?

2015. gada 6. janvārī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.labakie.lv 2 dienu laikā pēc izlozes. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.labakie.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 3. novembris, 2014 - 8. janvāris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1134

loterijas

Iepriecinājām

67 892

laimētājus

Izsniedzām

1 714 145

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā