(noslēgusies) Laimē aviobiļeti uz Ņujorku – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 25. oktobrim rezervē un apmaksā aviokompānijas Aeroflot aviobiļeti ne mazāk kā 200.00 EUR vērtībā tūrisma aģentūras “Latvia Tours” tiešsaistes rezervēšanas vietnē www.lidot.lv vai apmaksā pirkumu ar kredītkarti tiešsaistē, ar bankas pārskaitījumu vai Tūrisma Aģentūras Latvia Tours birojos: Aspazijas bulvārī 24, Rīgā, Marijas ielā 13, Rīgā, Valdemāra ielā 33, Rīgā, Lielā ielā 11, Liepājā, Ganību ielā 8, Ventspilī, Pasta ielā 37, Jēkabpilī.

Kā reģistrēties?

  • Loterijas izlozei nepieciešamā informācija par pirkuma veidu, datumu, summu, dalībnieka vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju tiek ievadīta lidojuma rezervācijas veikšanas brīdī.

Kad notiks izloze?

2015. gada 26. oktobrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.lidot.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.lidot.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 24. septembris, 2015 - 26. oktobris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1216

loterijas

Iepriecinājām

71 186

laimētājus

Izsniedzām

1 904 960

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā