Laimē ar Cido! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]loterijas.lv.

Cido loterija

Laimē ar Cido!

Iegādājies Cido Prisma zaļās līnijas 1l sulu ar balto akcijas korķi, reģistrē korķīša kodu un laimē iRobot Roomba, IKEA dāvanu karti un pledu katru nedēļu!

Atļaujas Nr. 5335

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 8. oktobris, 2018 - 3. decembris, 2018

Laimē ar Cido!

Ko vari laimēt?

 iRobot Roomba 980 iRobot Roomba 980
16× IKEA dāvanu kartes 150€ vērtībā IKEA dāvanu kartes 150€ vērtībā
56× Pledi Pledi

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1141

loterijas

Iepriecinājām

68 138

laimētājus

Izsniedzām

1 727 813

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā