(noslēgusies) Laima konfekšu loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 9. aprīlim iegādājies jebkādu svaru no Loterijas noteikumu Pielikumā Nr. 1. norādītajiem Laima sveramo konfekšu vai sveramo karameļu produktiem jebkurā Rimi vai Supernetto veikalā. Saglabā pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

Kad notiks izlozes?

2018. gada 11. aprīlī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā laima.lv/laimeikdienu pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā laima.lv/laimeikdienu.

Atļaujas Nr. 4952

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 13. marts, 2018 - 13. aprīlis, 2018

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1151

loterijas

Iepriecinājām

68 415

laimētājus

Izsniedzām

1 745 869

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā