Kūkas, tortes, ruletes, mafini! Produktu loterija Rimi veikalos – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sakarā ar izsludināto ārkārtas situāciju un tās laikā noteiktos ierobežojumus, no 21. oktobra līdz 15. novembrim klātienē nestrādājam un balvas izsniedzam attālināti. Portālā www.loterijas.lv, piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību šeit!

Latvijas Maiznieks loterija

Kūkas, tortes, ruletes, mafini! Produktu loterija Rimi veikalos

Līdz 28. jūnijam iegādājies kādu no Latvijas Maiznieks konditorejas produktiem veikalā Rimi vai interneta veikalā www.rimi.lv/e-veikals, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē kafijas automātu De'Longhi vai komplektu - dvieli, pledu un aukstoma somu.

Atļaujas Nr. 6747

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 20. aprīlis - 29. jūnijs

Kūkas, tortes, ruletes, mafini! Produktu loterija Rimi veikalos

Ko vari laimēt?

Kafijas automāts De'Longhi Lattissima One EN500 Black Kafijas automāts De'Longhi Lattissima One EN500 Black Latvijas Maiznieks loterijas galvenā balva
20× Komplekti: dvielis, pleds, aukstuma soma Komplekti: dvielis, pleds, aukstuma soma

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1234

loterijas

Iepriecinājām

71 914

laimētājus

Izsniedzām

1 941 250

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā