(noslēgusies) Kubuš loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Tikšanās klātienē pēc iepriekšējas vienošanās sazinoties pa tālruni +371 67686540.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 30. aprīlim pērc Kubuš zīmola produktus vismaz 2.00 EUR vērtībā jebkurā tirdzniecības vietā Maxima. Saglabā pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

  • Ar iegādāto Kubuš produktu uzņem fotogrāfiju kustībā – iegādātajam produktam jābūt saskatāmam fotogrāfijā. Fotogrāfiju ievieto Kubuš Latvija Facebook lapā (www.facebook.com/KubusLatvija) uz sienas. Fotogrāfiju ievietojot, norādi pirkuma čeka numuru.

Kad notiks izloze?

2018. gada 3. maijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.maxima.lv un www.facebook.com/KubusLatvija pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.maxima.lv.

Atļaujas Nr. 4974

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 3. aprīlis, 2018 - 30. aprīlis, 2018

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1522

loterijas

Iepriecinājām

95 928

laimētājus

Izsniedzām

3 066 896

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā