(noslēgusies) Kolumba loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Esi laimējis? Piesaki savu balvu šeit!

Kā piedalīties?

Līdz 17. februārim iegādājies čarterceļojumu uz jebkuru no slēpošanas kūrortiem Tūrisma Aģentūrā KOLUMBS Centra birojā Elizabetes ielā 65-16, Rīgā; t/p Alfa, Brīvības gatvē 372, Rīgā vai t/c Spice, Lielirbes ielā 29, Rīgā. Saglabā pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

  • Aizpildi anketu ar informāciju par pirkuma veidu, datumu, summu, dalībnieka vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. Anketu iemet loterijas kastē jebkurā no trim Kolumba birojiem.

Kad notiks izloze?

2016. gada 18. februārī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.kolumbs.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.kolumbs.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 17. decembris, 2015 - 18. februāris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1234

loterijas

Iepriecinājām

71 914

laimētājus

Izsniedzām

1 941 250

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā