(noslēgusies) Kolumba loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 17. februārim iegādājies čarterceļojumu uz jebkuru no slēpošanas kūrortiem Tūrisma Aģentūrā KOLUMBS Centra birojā Elizabetes ielā 65-16, Rīgā; t/p Alfa, Brīvības gatvē 372, Rīgā vai t/c Spice, Lielirbes ielā 29, Rīgā. Saglabā pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

  • Aizpildi anketu ar informāciju par pirkuma veidu, datumu, summu, dalībnieka vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. Anketu iemet loterijas kastē jebkurā no trim Kolumba birojiem.

Kad notiks izloze?

2016. gada 18. februārī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.kolumbs.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.kolumbs.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 17. decembris, 2015 - 18. februāris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1151

loterijas

Iepriecinājām

68 415

laimētājus

Izsniedzām

1 745 869

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā