Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 31. oktobrim pērc jebkuru Estrella kartupeļu čipsu paku, kas marķēta ar “KINO par BRĪVU!” loterijas lenti jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Atverot iepakopjumu uzzināsi vai esi laimējis. Saglabā laimējušo kuponu!

Ja atrodi kuponu ar uzrakstu: “Apsveicam! Tu esi laimējis bezmaksas kino biļeti!“. Kuponu pret kino biļeti iespējams apmainīt „Forum Cinemas”, New Europa Cinemas, Kino RIO un Kino Gaisma kinoteātros Latvijā.

Ja atrodi kuponu ar uzrakstu: “Pievienojies Estrella faniem www.draugiem.lv/Estrella un laimē papildus ESTRELLA balvas!”, nebūsi neko laimējis.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.estrella.lv.

Atļaujas Nr. 3500

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. jūlijs, 2014 - 31. oktobris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā