Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 31. oktobrim pērc jebkuru Estrella kartupeļu čipsu paku, kas marķēta ar “KINO par BRĪVU!” loterijas lenti jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Atverot iepakopjumu uzzināsi vai esi laimējis. Saglabā laimējušo kuponu!

Ja atrodi kuponu ar uzrakstu: “Apsveicam! Tu esi laimējis bezmaksas kino biļeti!“. Kuponu pret kino biļeti iespējams apmainīt „Forum Cinemas”, New Europa Cinemas, Kino RIO un Kino Gaisma kinoteātros Latvijā.

Ja atrodi kuponu ar uzrakstu: “Pievienojies Estrella faniem www.draugiem.lv/Estrella un laimē papildus ESTRELLA balvas!”, nebūsi neko laimējis.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.estrella.lv.

Atļaujas Nr. 3500

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. jūlijs, 2014 - 31. oktobris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1134

loterijas

Iepriecinājām

67 892

laimētājus

Izsniedzām

1 714 145

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā