(beigusies)Kino par BRĪVU – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 31. oktobrim pērc jebkuru Estrella kartupeļu čipsu paku, kas marķēta ar “KINO par BRĪVU!” loterijas lenti jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Atverot iepakopjumu uzzināsi vai esi laimējis. Saglabā laimējušo kuponu!

Ja atrodi kuponu ar uzrakstu: “Apsveicam! Tu esi laimējis bezmaksas kino biļeti!“. Kuponu pret kino biļeti iespējams apmainīt „Forum Cinemas”, New Europa Cinemas, Kino RIO un Kino Gaisma kinoteātros Latvijā.

Ja atrodi kuponu ar uzrakstu: “Pievienojies Estrella faniem www.draugiem.lv/Estrella un laimē papildus ESTRELLA balvas!”, nebūsi neko laimējis.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.estrella.lv.

Atļaujas Nr. 3500

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. jūlijs, 2014 - 31. oktobris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1559

loterijas

Iepriecinājām

106 542

laimētājus

Izsniedzām

3 184 027

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā