(beigusies)Kino Lora loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 28. februārīm strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 31. maijam pērc vismaz vienu Kino Lora kino biļeti uz kino seansu tirdzniecības centrā Šokolāde. Pēc pirkuma veikšanas saņemsi loterijas anketu, kurā norādi savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, čeka numuru un iemetot to loterijai paredzētā kastē. Saglabā pirkuma čeku!

Kad notiks izloze?

2015. gada 31. maijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.kinolora.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.kinolora.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. maijs, 2015 - 31. maijs, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1261

loterijas

Iepriecinājām

73 183

laimētājus

Izsniedzām

2 032 740

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā