(beigusies)Kinder loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 31. martam pērc jebkurus 5 vai 10 produktus no Kinder akcijas produktiem (Kinder Pingui batoniņš, 30g; Kinder Milk Slice batoniņš, 28g; Kinder Maxi King batoniņš, 35g) jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Saglabā pirkuma iepkojumu!

Pēc pirkumu iepakojuma sakrāšanas, apmaini tos kādā no Narvesen veikaliem pret balvu, atkarībā no sakrāto iepakojumu skaita.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.kinderakcija.lv.

Atļaujas Nr. 3646

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. februāris, 2015 - 31. marts, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā