Karl Fazer loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 11. janvārim strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Fazer loterija

Karl Fazer loterija

Līdz 29. martam iegādājies Karl Fazer šokolādes tāfelīti, reģistrē pirkuma čeku un laimē Latvia Tours ceļojuma dāvanu karti 1000€ vērtībā vai kādu no Karl Fazer tāfelīšu komplektiem.

Atļaujas Nr. 6144

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 2. marts, 2020 - 30. marts, 2020

Karl Fazer loterija

Ko vari laimēt?

Latvia Tours ceļojuma dāvanu karte 1000€ vērtībā Latvia Tours ceļojuma dāvanu karte 1000€ vērtībā Fazer loterijas galvenā balva
31× Karl Fazer šokolādes tāfelīšu komplekti Karl Fazer šokolādes tāfelīšu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1247

loterijas

Iepriecinājām

72 604

laimētājus

Izsniedzām

1 997 464

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā