Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Narvesen loterija

Kalendāru kampaņa

Līdz 24. janvārim veic pirkumu tirdzniecības vietā NARVESEN, pirkumā iekļaujot jebkuru kalendāru 2021. gadam, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē vienu no Latvijas Mediji dāvanu kartēm 30€ vērtībā.

Atļaujas Nr. 6542

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 29. novembris, 2020 - 25. janvāris

Kalendāru kampaņa

Ko vari laimēt?

30× A/S “Latvijas Mediji” dāvanu kartes A/S “Latvijas Mediji” dāvanu kartes

Kad notiks izlozes?

Noslēguma izloze .25. janvārī

Loterijas «Kalendāru kampaņa» izloze notiek 25. janvārī.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts laimētāju sarakstā, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1133

loterijas

Iepriecinājām

67 884

laimētājus

Izsniedzām

1 710 945

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā