(noslēgusies) Izroc garšu! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 11. janvārim pērc Ādažu čipsus ar akcijas lentu jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā.

Ja iepakojumā atrodi momentloterijas kuponu, tad vari to samainīt pret kādu no Ādažu čipsu 75 g paciņu kādā no šīm tirdzniecības vietām
Maxima, IG (TOP), Mego, Lenoka (IKI), Baltstor bez Mego, LaTS, Elvi, Aibe, Antaris, Prisma, Virši-A, Lukoil,  DINAZ, VIADA Baltija, Latvijas Nafta, Stockmann.

Loterijas preces:

  • Ādažu čipsi ar diļļu garšu, 75g;
  • Ādažu čipsi ar bekona garšu, 75g;
  • Ādažu čipsi ar siera garšu, 75g;
  • Ādažu čipsi ar krējuma un sīpolu garšu, 75g;
  • Ādažu čipsi ar tomātu garšu, 75g.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 9. novembris, 2015 - 11. janvāris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1141

loterijas

Iepriecinājām

68 138

laimētājus

Izsniedzām

1 727 813

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā