(beigusies)Fantasy Park – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sestdien, 19. jūnijā, Loterijas.lv nestrādās. Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 3. maijam vienā pirkuma reizē vismaz 25,00 EUR vērtībā pērc kādu no SIA „Fantasy Park Latvia” izklaides centra piedāvājumiem (boulinga spēle, biljards, video spēles, rotaļu laukums, animatori, bērnu ballīšu komplekti vai DJ Disko). Pēc pirkuma veikšanas saņemsi momentloterijas kartiņu ar nokasāmu aizsargslāni. Pēc aizsargslāņa nokasīšanas uzzināsi ko esi laimējis.

Pirkumā neiekļauj alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties šeit, sadaļā "Loterijas noteikumi".

FP teksta bilde

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 13. aprīlis, 2015 - 3. maijs, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1174

loterijas

Iepriecinājām

69 574

laimētājus

Izsniedzām

1 808 297

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā