(noslēgusies) Institut Esthederm Paris loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 14. novembrim iegādājies jebkuru Institut Esthederm Paris kosmētikas produktu kādā no zīmola pārdošanas vietām Latvijā. Saglabā pirkuma čeku!

Ar Institut Esthederm Paris kosmētikas produktu pārdošanas vietām vari iepazīties Loterijas noteikumos.

2

Kā reģistrēties?

  • Nosūti sms, kuras cena ir 0.14 EUR, uz numuru 1838 šādā formā: 

ESTHEDERM Čeka numurs Vārds Uzvārds Vecums Pilsēta

Piemērs: ESTHEDERM 123456 Baiba Berzina 45 Riga

Kad notiks izlozes?

2016. gada 24. novembrī, 1. decembrī, 8. decembrī, 15. decembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.esthederm.lv/loterija  vai šeit, sadaļā “Laimētāji”, pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.esthederm.lv/loterija vai šeit, sadaļā “Loterijas noteikumi”.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 14. novembris, 2016 - 15. decembris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā