(beigusies)Ierodies lidostā ātrāk – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 5. oktobrim ierodies VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga” aviodrošības kontrolē vismaz 1.5 h pirms sava lidojuma un saņem pieteikuma anketu pie Aviācijas drošības darbinieka uzrādot iekāpšanas karti. Aizpildi pieteikuma anketu un iemet to speciāli paredzētajā kastē.

Kad notiks izlozes?

2014. gada 7., 14., 21., 28. jūlijā, 4., 11., 18., 25. augustā, 1., 8., 15., 22., 29. septembrī un 6. oktobrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājas lapā www.riga-aiport.com, lidostas sociālo mediju Facebook un Twitter kontos, pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinam iepazīties mājas lapā www.riga-airport.com

Atļaujas Nr. 3565

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 30. jūnijs, 2014 - 7. oktobris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1151

loterijas

Iepriecinājām

68 415

laimētājus

Izsniedzām

1 745 869

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā