Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 22. maijam iepērcies kādā no T/C Spice vai T/C Spice Home veikaliem (izņemot finanšu iestādēs) vismaz 50.00 EUR vērtībā. Saglabā pirkuma čeku!

Pirkuma summā netiek ieskaitītas preces no šādām kategorijām: dāvanu kartes, alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, medikamenti, azartspēles, rēķinu apmaksa un finanšu darījumi.

Kā reģistrēties?

  • Dodies uz T/C Spice informācijas centru, kur uzrādot pirkuma čeku, varēsi izvilkt vienu loterijas kuponu no šim nolūkam īpaši paredzētās loterijas urnas.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.spice.lv.

Atļaujas Nr. 4021

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 22. aprīlis, 2016 - 22. maijs, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā