Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Galerija Centrs loterija

I LOVE MONEY!

Līdz 17. martam iepērcies tirdzniecības centrā Galerija Centrs vismaz 10 EUR vērtībā (10.00 EUR (iesk. PVN) summai jābūt vienā čekā), dodies uz Informācijas centru un aizpildi loterijas anketu, kuru pēc aizpildīšanas iemet loterijas kastē. Pirkumā nedrīkst būt iekļauti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, medikamenti, banku pakalpojumi un nedrīkst tikt apmaksāta dalība azartspēlēs/loterijās. Tāpat visu pakalpojumu, ko sniedz “Galerija Centrs” infocentrs par samaksu (EDK,GPK,GPK kupons, BS, EDK iesaiņojums) čeki nepiedalās loterijā. Pirkuma čekā nedrīkst būt iekļauti maksājumi par e-taloniem braukšanai sabiedriskajā transportā, jebkuri citi maksājumi par pakalpojumiem, ko nodrošina “Galerija Centrs” veikals “Biļešu Serviss”, kā arī loterijā nepiedalās čeki no veikaliem “Drogas”, “Narvesen” un “Rimi”.

Atļaujas Nr. 5576

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 4. marts, 2019 - 18. marts, 2019

I LOVE MONEY!

Ko vari laimēt?

GALACTICO dāvanu karte 1000 EUR GALACTICO dāvanu karte 1000 EUR
14× GALACTICO dāvanu karte 100 EUR GALACTICO dāvanu karte 100 EUR
99+ GALACTICO dāvanu karte 10 EUR GALACTICO dāvanu karte 10 EUR

Loterijas laimētāji

Paldies visiem Galerija Centrs loterijas dalībniekiem un apsveicam laimētājus!

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1060

loterijas

Iepriecinājām

64 811

laimētājus

Izsniedzām

1 506 824

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā