I LOVE MONEY! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Galerija Centrs loterija

I LOVE MONEY!

Līdz 17. martam iepērcies tirdzniecības centrā Galerija Centrs vismaz 10 EUR vērtībā (10.00 EUR (iesk. PVN) summai jābūt vienā čekā), dodies uz Informācijas centru un aizpildi loterijas anketu, kuru pēc aizpildīšanas iemet loterijas kastē. Pirkumā nedrīkst būt iekļauti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, medikamenti, banku pakalpojumi un nedrīkst tikt apmaksāta dalība azartspēlēs/loterijās. Tāpat visu pakalpojumu, ko sniedz “Galerija Centrs” infocentrs par samaksu (EDK,GPK,GPK kupons, BS, EDK iesaiņojums) čeki nepiedalās loterijā. Pirkuma čekā nedrīkst būt iekļauti maksājumi par e-taloniem braukšanai sabiedriskajā transportā, jebkuri citi maksājumi par pakalpojumiem, ko nodrošina “Galerija Centrs” veikals “Biļešu Serviss”, kā arī loterijā nepiedalās čeki no veikaliem “Drogas”, “Narvesen” un “Rimi”.

Atļaujas Nr. 5576

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 4. marts, 2019 - 18. marts, 2019

I LOVE MONEY!

Ko vari laimēt?

GALACTICO dāvanu karte 1000 EUR GALACTICO dāvanu karte 1000 EUR
14× GALACTICO dāvanu karte 100 EUR GALACTICO dāvanu karte 100 EUR
140× GALACTICO dāvanu karte 10 EUR GALACTICO dāvanu karte 10 EUR

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1542

loterijas

Iepriecinājām

98 506

laimētājus

Izsniedzām

3 135 146

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā