Hisense loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Hisense loterija

Hisense loterija

Līdz 15. jūnijam iegādājies jebkuru Hisense preci, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē divas biļetes + ceļojuma paketi uz UEFA EURO 2024 finālu Berlīnē, Hisense iebūvējamo plīti, tvaika nosūcēju, trauku mazgājamo mašīnu, Televizoru Hisense MiniLED, Hisense divdurvju ledusskapi vai kādu no Hisense AirFryer.

Atļaujas Nr. 8144

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 6. maijs - 15. jūnijs

Ko vari laimēt?

Biļetes uz 2024. gada Eiropas čempionātu futbolā Biļetes uz 2024. gada Eiropas čempionātu futbolā Hisense loterijas galvenā balva
Hisense iebūvējamā plīts, tvaika nosūcējs un trauku mazgājamā mašīna Hisense iebūvējamā plīts, tvaika nosūcējs un trauku mazgājamā mašīna
Televizors Hisense MiniLED flagship 65 Televizors Hisense MiniLED flagship 65" U7KQ
Hisense divdurvju ledusskapis Hisense divdurvju ledusskapis
10× Hisense AirFryer Hisense AirFryer

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1559

loterijas

Iepriecinājām

106 542

laimētājus

Izsniedzām

3 184 027

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā