Gutta pavasara loterija 2020 – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Gutta loterija

Gutta pavasara loterija 2020

Līdz 12. aprīlim iegādājies vismaz divus Gutta produktus vienā pirkuma reizē, reģistrē pirkuma čeku un laimē ceļojumu uz Tevis izvēlētu galamērķi, elektrisko skrejriteni Xiaomi vai Gutta produktu komplektu.

Atļaujas Nr. 6152

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. marts, 2020 - 14. aprīlis, 2020

Gutta pavasara loterija 2020

Ko vari laimēt?

Ceļojums uz Tevis izvēlētu galamērķi Ceļojums uz Tevis izvēlētu galamērķi Gutta loterijas galvenā balva
10× Elektriskie skrejriteņi Xiaomi Elektriskie skrejriteņi Xiaomi
30× Produktu komplekti Produktu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā