Gutta dzērienu loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Gutta loterija

Gutta dzērienu loterija

Līdz 30. septembrim iegādājies zīmola Gutta produktu, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē galveno balvu - Silene SPA dāvanu karti 800€ vērtībā, vai kādu no Gandrs dāvanu kartēm 50€ vērtībā.

Atļaujas Nr. 6915

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 16. augusts - 1. oktobris

Gutta dzērienu loterija

Ko vari laimēt?

Silene SPA dāvanu karte 800€ vērtībā Silene SPA dāvanu karte 800€ vērtībā Gutta loterijas galvenās balvas izloze pēc 3 dienām
46× Gandrs dāvanu kartes 50€ vērtībā Gandrs dāvanu kartes 50€ vērtībā

Kad notiks izlozes?

Nākamā izloze .29. septembrī

Loterija «Gutta dzērienu loterija» notiek 34 izlozēs ar pirmo izlozi 17. augustā un noslēguma izlozi 1. oktobrī.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts loterija.gutta.lv, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1216

loterijas

Iepriecinājām

71 186

laimētājus

Izsniedzām

1 904 960

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā