Gillette un Secret loterija veikalos Drogas – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Gillete, Venus un Secret loterija

Gillette un Secret loterija veikalos Drogas

Līdz 1. augustam iegādājies jebkuru Gillette, Venus vai Secret produktu veikalā Drogas vai interneta veikalā www.drogas.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē Ērenpreiss Paula Ivory sieviešu pilsētas velosipēdu vai kādu no produktu komplektiem.

Atļaujas Nr. 6862

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 12. jūlijs - 2. augusts

Gillette un Secret loterija veikalos Drogas

Ko vari laimēt?

Ērenpreiss Paula Ivory sieviešu pilsētas velosipēds Ērenpreiss Paula Ivory sieviešu pilsētas velosipēds Gillete, Venus un Secret loterijas galvenā balva
10× Produktu komplekti Produktu komplekti

Kad notiks izlozes?

Noslēguma izloze .2. augustā

Loterija «Gillette un Secret loterija veikalos Drogas» notiek 3 izlozēs ar pirmo izlozi 19. jūlijā un noslēguma izlozi 2. augustā.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts gudrspirkums.lv, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1190

loterijas

Iepriecinājām

70 062

laimētājus

Izsniedzām

1 845 050

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā