Gillette un Secret loterija veikalos Drogas – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sakarā ar izsludināto ārkārtas situāciju un tās laikā noteiktos ierobežojumus, no 21. oktobra līdz 15. novembrim klātienē nestrādājam un balvas izsniedzam attālināti. Portālā www.loterijas.lv, piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību šeit!

Gillete, Venus un Secret loterija

Gillette un Secret loterija veikalos Drogas

Līdz 1. augustam iegādājies jebkuru Gillette, Venus vai Secret produktu veikalā Drogas vai interneta veikalā www.drogas.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē Ērenpreiss Paula Ivory sieviešu pilsētas velosipēdu vai kādu no produktu komplektiem.

Atļaujas Nr. 6862

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 12. jūlijs - 2. augusts

Gillette un Secret loterija veikalos Drogas

Ko vari laimēt?

Ērenpreiss Paula Ivory sieviešu pilsētas velosipēds Ērenpreiss Paula Ivory sieviešu pilsētas velosipēds Gillete, Venus un Secret loterijas galvenā balva
10× Produktu komplekti Produktu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1234

loterijas

Iepriecinājām

71 914

laimētājus

Izsniedzām

1 941 250

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā