Ferratum starptautiskais vasaras barometrs 2019 – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Ferratum Bank konkurss

Ferratum starptautiskais vasaras barometrs 2019

Esi daļa no lielākā Ferratum vasaras pētījuma, pastāstot par saviem vasaras tēriņiem un piedalies 100€ izlozē. Lūdzam aizpildīt aptauju līdz 10. maijam. Uzvarētājs tiks paziņots Ferratum mājas lapā 13. maijā!

Skatīt konkursa noteikumus

Konkursa periods 26. aprīlis, 2019 - 10. maijs, 2019

Ferratum starptautiskais vasaras barometrs 2019

Ko vari laimēt?

Naudas balva 100€ Naudas balva 100€

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1141

loterijas

Iepriecinājām

68 138

laimētājus

Izsniedzām

1 727 813

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā