Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 30. novembrim apmeklē 3 dažādu „Kino Splendid Palace” repertuārā esošu filmu seansus, uz kuru ieejas biļetēm ir īpaša atzīme - „Eiropas kino biļete”. Pie „Kino Splendid Palace” kasas ievieto šīs 3 ieejas biļetes aploksnē, aizlīmē un priekšpusē norādi savu vārdu, uzvārdu, e-pastu un tālruņa numuru. Ievieto aploksni loterijas kastē.

Kad notiks izloze?

2014. gada 2. decembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.rigasnami.lv un www.splendidpalace.lv nākamajā dienā pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.rigasnami.lv un www.splendidpalace.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 2. oktobris, 2014 - 3. decembris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1080

loterijas

Iepriecinājām

65 709

laimētājus

Izsniedzām

1 544 024

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā