Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 14. martam veic pirkumu LIDO Domina bistro. Par katriem 10.00 EUR / 7.03 LVL saņemsi loterijas uzlīmju krāšanas kartiņu un vienu uzlīmi. Sakrāj 2 uzlīmes, aizpildi loterijas kartiņu, kurā norādi savu vārdu, uzvārdu, e-pastu un telefona numuru, iemet to loterijai paredzētajā urnā, kas atrodas LIDO Domina bistro. Reģistrēties loterijai vari līdz 28. martam.

Kad notiks izloze?

2014. gada 2. aprīlī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.lido.lv/domina, izlozes dienā, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinam iepazīties mājaslapā www.lido.lv/domina.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 4. februāris, 2014 - 2. aprīlis, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā