Piedalies loterijās un laimē vērtīgas balvas jau šodien!

Piedalies aptaujā

Dzeltenā loterija

Dzeltenā loterija
4.5 (89.09%) 11

Antonijas iela 22 Riga LV-1010 Latvia
Loterijas norises sākuma datums ir 31. jūlijs. Loterijas norises beigu datums ir 21. septembris.

Kā piedalīties?

Līdz 15. septembrim iegādājies Colgate, Lady Speed Stick, Mennen Speed Stick vai Palmolive (izņemot gabaliņziepes) produktu jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Saglabā pirkuma čeku!

Dalību loterijā piesaki līdz 16. septembrim.

Kā reģistrēties?

  • Aizpildi anketu šeit bez maksas. 

Kad notiks izlozes?

2018. gada 19. septembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts šeit, sadaļā "Laimētāji", pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties šeit, sadaļā "Loterijas noteikumi".

Kādas ir balvas?

3 Microsoft Xbox One S 500GB 2596032;
6 MyKi watch Pink (GSM/GPS kids watch) ar pieslēgumu uz 1 gadu;
60 Colgate produktu komplekti.
Loterijas atļaujas numurs: 5222

Reģistrācija

Esmu informēts par to, ka: Loterijas organizētājs ir manu personas datu pārzinis. Mani personas dati tiks apstrādāti ar nolūku nodrošināt manu dalību Loterijā. Mana personīgā piekrišana ir pamats manu datu apstrādei (Vispārējās Datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts); Loterijas organizētājs glabās manus personas datus ne ilgāk par 5 gadiem. Man ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei. Ar sīkāku savu tiesību aprakstu saistībā ar personas datu apstrādi iespējams iepazīties šeit. Piekrītu, ka Loterijas organizētājs apstrādā manus personas datus [Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju laimesta gadījumā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību. Tālruņa numurs: nepieciešams, lai varētu ar Jums sazināties gadījumā, ja būsiet laimējis. Pirkuma čeka numurs: nepieciešams, lai identificētu pirkuma veikšanu, reģistrācijas atbilstību loterijai] atbilstoši iepriekš minētajam nolūkam. Ja esmu jaunāks par 13 gadiem, manu datu apstrādei piekrīt mani vecāki.