DYNAMIT kampaņa – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

DYNAMIT konkurss

DYNAMIT kampaņa

Līdz 31. maijam aizpildi reģistrēšanās anketu mājas lapā www.dynamit.lv un laimē izbraucienu ar Reini Nitišu sacīkšu trasē, Reiņa Nitiša fanu kreklu vai cepuri.

Skatīt konkursa noteikumus

Konkursa periods 1. marts, 2020 - 1. jūnijs, 2020

DYNAMIT kampaņa

Ko vari laimēt?

Izbraucieni ar Reini Nitišu sacīkšu trasē Izbraucieni ar Reini Nitišu sacīkšu trasē
50× Reiņa Nitiša fanu krekli Reiņa Nitiša fanu krekli
99+ Reiņa Nitiša fanu cepures Reiņa Nitiša fanu cepures

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā