(beigusies)Douglas loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 15. martam vienā pirkumā reizē veic pirkumu vismaz 30.00 EUR vērtībā jebkurā Douglas tirdzniecības vietā Latvijā vai interneta veikalā www.douglas.lv. Saglabā pirkuma čeku!

Pirkumā neiekļauj dāvanu kartes!

Kā reģistrēties?

Kad notiks izloze?

2015. gada 17. martā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.douglas.lv 3 dienu laikā pēc izlozes. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.douglas.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 9. februāris, 2015 - 20. marts, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1141

loterijas

Iepriecinājām

68 138

laimētājus

Izsniedzām

1 727 813

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā