(noslēgusies) Domina rudens loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 11. janvārim strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 14. novembrim iepērcies kādā no tirdzniecības centra Domina veikaliem vismaz 30.00 EUR vērtībā (pirkuma čeku summa nevar tikt dalīta). Saglabā pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

  • Pēc Loterijas preces iegādes vismaz 30.00 EUR vērtībā dodies uz momentloterijas stendu, kurš atradīsies pie restorāna “Vairāk Saules”. Uzrādot čeku, saņem momentloterijas kartiņu. Nokasi kartiņas virsslāni un uzzini, vai esi laimējis.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.domina-shopping.lv.

Atļaujas Nr. 4158

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 20. oktobris, 2016 - 14. novembris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1250

loterijas

Iepriecinājām

72 681

laimētājus

Izsniedzām

2 001 504

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā