Dole Ziemassvētku loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Tikšanās klātienē pēc iepriekšējas vienošanās sazinoties pa tālruni +371 67686540.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Tirdzniecības centrs "DOLE" loterija

Dole Ziemassvētku loterija

Līdz 11. janvārim iepērcies kādā no t/c DOLE veikaliem vismaz 20€ vērtībā, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē vienu no kafijas automātiem Nivona CafeRomatica NICR 796
Pirkums nedrīkst saturēt preces no šādām preču kategorijām: alkoholiskie dzērieni (tai skaitā alus), dāvanu kartes, tabakas izstrādājumi, augu smēķēšanas produkti, elektroniskās smēķēšanas ierīces un elektronisko smēķēšanas ierīču uzpildes tvertnes, enerģijas dzērieni, medikamenti. Nedrīkst tikt apmaksāta finanšu pakalpojumu sniegšana un dalība azartspēlēs / loterijās. Pirkuma summā netiek ieskaitīta depozīta maksa un pirkuma summa, par kuru norēķins veikts ar dzērienu depozīta kuponu.

Atļaujas Nr. 7972

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. decembris, 2023 - 11. janvāris

Dole Ziemassvētku loterija

Ko vari laimēt?

Kafijas automāts Nivona CafeRomatica NICR 796 Kafijas automāts Nivona CafeRomatica NICR 796

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1488

loterijas

Iepriecinājām

94 791

laimētājus

Izsniedzām

2 907 494

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā