(beigusies)Dodam startu vasarai – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 22. jūnijam vienā pirkuma reizē veic pirkumu vismaz 25.00 EUR / 17.57 LVL vērtībā, kādā no tirdzniecības centrs MOLS veikaliem, izņemot finanšu iestādes. Pērc pirkuma veikšanas saņemsi anketu, kurā norādi savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, čeka numuru, pirkuma summu un iemet to loterijai paredzētajā kastē.Saglabā pirkuma čeku!

Pirkumā neiekļauj alkoholiskos dzērienus, tabakas izstrādājumus un medikamentus!

Kad notiks izloze?

2014. gada 26. jūnijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā  www.mols.lv pēc izlozes.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā  www.mols.lv.

Atļaujas Nr. 3511

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 17. maijs, 2014 - 27. jūnijs, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā