(beigusies)Divpadsmit krēsli – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 29. janvārim apmeklē Jaunā Rīgas teātra izrādi „Divpadsmit krēsli”, saņem loterijas anketu, kurā norādi savu vārdu, tālruņa numuru vai e-pasta adresi un iemet to loterijai paredzētājā kastē, kas atrodas Jaunā Rīgas teātra kāpnēs (pa ceļam no garderobes uz skatītāju zāli) un Jaunā Rīgas teātra kafejnīcā, kas izvietota Kamerzālē 2. stāvā. Saglabā ieejas biļeti!

Kad notiks izloze?

2015. gada 3. februārī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.rkf.lv un www.jrt.lv nākamajā dienā pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.rkf.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 7. decembris, 2014 - 4. februāris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā