Dāvanu karšu virpulis – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

TC "PILSĒTAS PASĀŽA" loterija

Dāvanu karšu virpulis

Līdz 20. janvārim iepērcies vismaz 15€ vērtībā (vienā pirkuma reizē) kādā no T/C "Pilsētas Pasāža" veikaliem un laimē T/C "Pilsētas Pasāža" dāvanu karti 100€, 50€ vai 20€ vērtībā. Loterijā nepiedalās pirkumu čeki no tirdzniecības vietas “Maxima”, “Ecodumas”, “Narvesen”, “Benu Aptieka”, “Klondaika”, kā arī no “Pilsētas Pasāža” dāvanu karšu iegādes).

Atļaujas Nr. 5471

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 17. decembris, 2018 - 21. janvāris, 2019

Dāvanu karšu virpulis

Ko vari laimēt?

T/c “Pilsētas Pasāža” dāvanu karte 100€ vērtībā T/c “Pilsētas Pasāža” dāvanu karte 100€ vērtībā
10× T/c “Pilsētas Pasāža” dāvanu kartes 50€ vērtība T/c “Pilsētas Pasāža” dāvanu kartes 50€ vērtība
10× T/c “Pilsētas Pasāža” dāvanu kartes 20€ vērtībā T/c “Pilsētas Pasāža” dāvanu kartes 20€ vērtībā

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā