Dāvā mīlestību! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

LAIMA loterija

Dāvā mīlestību!

Līdz 3. novembrim iegādājies LAIMA loterijas produktu, reģistrē pirkuma čeku un laimē Jēkaba Aģentūras ceļojuma dāvanu karti 2000€ vērtībā, restorāna Ferma dāvanu karti, Samsung Galaxy S9 vai LAIMA produktu komplektu.

Atļaujas Nr. 5958

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. oktobris, 2019 - 4. novembris, 2019

Dāvā mīlestību!

Ko vari laimēt?

Jēkaba Aģentūra ceļojuma dāvanu karte 2000€ vērtībā Jēkaba Aģentūra ceļojuma dāvanu karte 2000€ vērtībā LAIMA loterijas galvenā balva
Samsung Galaxy S9 64GB Samsung Galaxy S9 64GB
Restorāna Ferma dāvanu kartes 200€ vērtībā Restorāna Ferma dāvanu kartes 200€ vērtībā
LAIMA produktu komplekti LAIMA produktu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā