(beigusies)Daily momentloterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 12. decembrim veic pirkumu vismaz 2.20 EUR vērtībā, pirkumā iekļauj Coca Cola, Cido, Lakto vai Paulig jebkurā Daily pusdienu restorānā. Pēc pirkuma veikšanas saņemsi momentkartiņu, nokasot tās virsslāni uzzināsi ko esi laimējis.

Pirkumam jābūt izdarītam periodā no restorāna atvēršanas brīža līdz plkst.11:00 un laikā no plkst.15:00 līdz restorāna aizvēršanas brīdim.

Pirkumā neiekļauj alkoholiskos dzērienus!

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.daily.lv.

Atļaujas Nr. 3641

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 11. novembris, 2014 - 12. decembris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā