(noslēgusies) Cinamon loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Tikšanās klātienē pēc iepriekšējas vienošanās sazinoties pa tālruni +371 67686540.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 2. martam iegādājies kino biļeti uz jebkuru filmu kinoteātrī Cinamon, reģistrējot “Bonusu” karti vai mājas lapā, ienākot savā “Cinamon” profilā.

Kā reģistrēties?

  • Izlozē piedalās katrs kinoteātra "Cinamon" apmeklētājs, kurš loterijas norises periodā kinoteātra Cinamon kasēs reģistrējot “Bonusu” karti vai mājas lapā, ienākot savā "Cinamon" profilā, iegādāsies kino biļeti uz jebkuru filmu, kas tiek izrādīta kinoteātrī Cinamon.

Kad notiks izloze?

2016. gada 2. martā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.cinamonkino.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.cinamonkino.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 8. februāris, 2016 - 2. marts, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1367

loterijas

Iepriecinājām

77 068

laimētājus

Izsniedzām

2 418 640

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2022. gadu infografikā