Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 3. novembrim vienā pirkuma reizē iepērcies vismaz par 15.00 EUR  jebkurā no T/C „Galleria Riga” veikaliem. Pēc pirkuma veikšanas dodies uz T/C „Galleria Riga” loterijas stendu pirmajā stāvā. Apmaiņā pret čeku saņemsi loterijas momentkartiņu. Nokasot aizsargslāni uzzināsi vai esi laimējis. Aizpildot momentkartiņas otro pusi piedalīsies dienas balvas izlozē.

Pirkumā neiekļauj alkoholiskos dzērienus, cigarešu izstrādājumus un valūtas maiņas darījumus!

Kad notiks izlozes?

2014. gada 6., 7., 8. un 9. novembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.galleriariga.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.galleriariga.lv.

Atļaujas Nr. 3639

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 6. novembris, 2014 - 12. novembris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā