(beigusies)Cenu trīce – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 3. novembrim vienā pirkuma reizē iepērcies vismaz par 15.00 EUR  jebkurā no T/C „Galleria Riga” veikaliem. Pēc pirkuma veikšanas dodies uz T/C „Galleria Riga” loterijas stendu pirmajā stāvā. Apmaiņā pret čeku saņemsi loterijas momentkartiņu. Nokasot aizsargslāni uzzināsi vai esi laimējis. Aizpildot momentkartiņas otro pusi piedalīsies dienas balvas izlozē.

Pirkumā neiekļauj alkoholiskos dzērienus, cigarešu izstrādājumus un valūtas maiņas darījumus!

Kad notiks izlozes?

2014. gada 6., 7., 8. un 9. novembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.galleriariga.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.galleriariga.lv.

Atļaujas Nr. 3639

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 6. novembris, 2014 - 12. novembris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā