(noslēgusies) Ceļo uz Maltu vai Kaboverdi – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 15. septembrim pērc gaisa kondicionētāju komplektu Mitsubishi Heavy vai AlpicAir  no BVT Partneri sadarbības partneriem. Pēc pirkuma veikšanas saņemsi pirkuma apliecinošu dokumentu un anketu. Aizpildi to kopā ar montieri un nosūti izplatītājam. Pēc anketas nosūtīšanas tiksi reģistrēts loterijai. Saglabā pirkuma apliecinošu dokumentu!

450x236_Visasloterijas_kondc

Kad notiks izloze?

2015. gada 17. septembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts šeit, sadaļā „Laimētāji” pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties šeit, sadaļā „Loterijas noteikumi”.

Atļaujas Nr. 3756

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. maijs, 2015 - 18. septembris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1151

loterijas

Iepriecinājām

68 415

laimētājus

Izsniedzām

1 745 869

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā