(beigusies)Ceļo kur vēlies – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 11. janvārim strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 30. aprīlim pērc jebkuras 2 grāmatas, katru vismaz 5.00 EUR / 3.51 LVL vērtībā jebkurā Apgāds Zvaigzne ABC  tirdzniecības vietā Latvijā. Pēc pirkuma veikšanas uz čeka otras puses uzraksti savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un iemet to loterijas kastē.

Pirkumā neiekļauj mācību grāmatas!

Kad notiks izloze?

2014. gada 19. maijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks izsludināts laikrakstā „Diena”, publicēts mājaslapā www.zvaigzne.lv un izziņoti visās Apgāds Zvaizgne ABC grāmatnīcās, 2 dienas pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.zvaigzne.lv.

Atļaujas Nr. 3452

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 4. marts, 2014 - 21. maijs, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1247

loterijas

Iepriecinājām

72 604

laimētājus

Izsniedzām

1 997 464

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā