Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 30. aprīlim pērc jebkuras 2 grāmatas, katru vismaz 5.00 EUR / 3.51 LVL vērtībā jebkurā Apgāds Zvaigzne ABC  tirdzniecības vietā Latvijā. Pēc pirkuma veikšanas uz čeka otras puses uzraksti savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un iemet to loterijas kastē.

Pirkumā neiekļauj mācību grāmatas!

Kad notiks izloze?

2014. gada 19. maijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks izsludināts laikrakstā „Diena”, publicēts mājaslapā www.zvaigzne.lv un izziņoti visās Apgāds Zvaizgne ABC grāmatnīcās, 2 dienas pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.zvaigzne.lv.

Atļaujas Nr. 3452

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 4. marts, 2014 - 21. maijs, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā