(noslēgusies) T/c Domina loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Tikšanās klātienē pēc iepriekšējas vienošanās sazinoties pa tālruni +371 67686540.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 14. jūnijam veic pirkumu vismaz 50.00 EUR vērtībā kādā no T/C Domina Shopping veikaliem. T/C Domina Shopping informācijas centrā uzrādi pirkuma čeku/us, pret kuru info centra darbinieks izsniegs anketu. Anketā norādi savu vārdu, uzvārdu, čeka numuru/us, telefona numuru, vecumu, pilsētu un e-pasta adresi. Aizpildīto anketu iemet Informācijas centra stenda speciāli izvietotajā loterijas kastē. Saglabā pirkuma čeku!

Pirkumi var tikt summēti no vairākiem t/c Domina Shopping veikaliem, pirkumā neiekļaujot aizlieguma preces (alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, medikamenti, azartspēles).

Print

 

Kad notiks izloze?

2015. gada 19. jūnijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.domina-shopping.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.domina-shopping.lv, kā arī šeit, sadaļā „Loterijas noteikumi”.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. jūnijs, 2015 - 19. jūnijs, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1298

loterijas

Iepriecinājām

74 626

laimētājus

Izsniedzām

2 114 974

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2021. gadu infografikā