BONUX loterija veikalos Rimi – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

BONUX loterija

BONUX loterija veikalos Rimi

Līdz 16. novembrim iegādājies jebkuru Bonux produktu veikalā Rimi vai interneta veikalā www.rimi.lv/e-veikals, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē tvaika gludināšanas iekārtu Philips vai produktu grozu.

Atļaujas Nr. 6466

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 3. novembris, 2020 - 17. novembris, 2020

BONUX loterija veikalos Rimi

Ko vari laimēt?

Tvaika gludināšanas iekārtas Philips Tvaika gludināšanas iekārtas Philips
10× Produktu grozi Produktu grozi

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā