BMW pret reaktīvo lidmašīnu – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Tikšanās klātienē pēc iepriekšējas vienošanās sazinoties pa tālruni +371 67686540.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

BMW loterija

BMW pret reaktīvo lidmašīnu

20. - 21. jūlijā pasākuma Wings Over Baltics Airshow 2019 laikā lidostā "Jūrmala" pērc BMW aksesuārus vismaz 20€ vērtībā un laimē braucienu ar profesionālu auto pilotu blakussēdētāja krēslā BMW M2 vai M5 automašīnā, sacenšoties ar reaktīvo lidmašīnu.

Atļaujas Nr. 5826

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 20. jūlijs, 2019 - 21. jūlijs, 2019

BMW pret reaktīvo lidmašīnu

Ko vari laimēt?

Braucieni ar profesionālu auto pilotu blakussēdētāja krēslā BMW M2 automašīnā, sacenšoties ar reaktīvo lidmašīnu Braucieni ar profesionālu auto pilotu blakussēdētāja krēslā BMW M2 automašīnā, sacenšoties ar reaktīvo lidmašīnu
Braucieni ar profesionālu auto pilotu blakussēdētāja krēslā BMW M5 automašīnā, sacenšoties ar reaktīvo lidmašīnu Braucieni ar profesionālu auto pilotu blakussēdētāja krēslā BMW M5 automašīnā, sacenšoties ar reaktīvo lidmašīnu
BMW lietussargi BMW lietussargi

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1469

loterijas

Iepriecinājām

94 329

laimētājus

Izsniedzām

2 831 506

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2022. gadu infografikā