BENU loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

BENU loterija

BENU loterija

Līdz 31. oktobrim iepērcies BENU aptiekā, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē uzkrājumu BENU kartē 2000€, 500€ vai 100€.
Pirkumā nedrīkst būt iekļautas zāles, valsts kompensējamie medikamenti, recepšu un bezrecepšu medikamenti un kompensējamās medicīnas ierīces, un maisījumi zīdaiņiem līdz 6 mēnešu vecumam.

Atļaujas Nr. 6987

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 6. septembris - 1. novembris

BENU loterija

Ko vari laimēt?

2000€ uzkrājums BENU kartē 2000€ uzkrājums BENU kartē
500€ uzkrājums BENU kartē 500€ uzkrājums BENU kartē
100€ uzkrājums BENU kartē 100€ uzkrājums BENU kartē

Kad notiks izlozes?

Noslēguma izloze .1. novembrī

Loterijas «BENU loterija» izloze notiek 1. novembrī.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts laimētāju sarakstā, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1216

loterijas

Iepriecinājām

71 186

laimētājus

Izsniedzām

1 904 960

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā