Piedalies loterijās un laimē vērtīgas balvas jau šodien!

Piedalies aptaujā

Bella loterija Rimi

Bella loterija Rimi
3.3 (65%) 4

Antonijas iela 22 Riga LV-1010 Latvia
Loterijas norises sākuma datums ir 11. septembris. Loterijas norises beigu datums ir 11. oktobris.

Kā piedalīties?

Līdz 8. oktobrim iegādājies jebkuru 1 (vienu) Bella higiēnisko pakešu un 1 (vienu) Bella ikdienas ieliktnīšu iepakojumu (kopā divus Bella iepakojumus) jebkurā Rimi hipermarketa vai Rimi supermārketa veikalā. Saglabā pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

  • Aizpildi anketu šeit bez maksas. 

Kad notiks izlozes?

2018. gada 10. oktobrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts šeit, sadaļā "Laimētāji", pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties šeit, sadaļā "Loterijas noteikumi".

Kāda ir balva?

Fotosesija pie fotogrāfes Lienes Pētersones. Fotosesijā ietilpst – stilists, make-up un matu veidošana, studija. Fotosesijā piedalās 1 persona (sieviete). Fotosesijas īstenošanas periods: 02.01.2019-31.03.2019.
Loterijas atļaujas numurs: 5246

Reģistrācija

Esmu iepazinies/-usies un piekrītu loterijas noteikumiem.
Piekrītu pamata datu apstrādei (vārds, uzvārds, telefons, pirkuma čeka numurs).

Reģistrējoties dalībai loterijā, piekrītu, ka: SIA “Visas Loterijas” veic šādu loterijas "Bella loterija Rimi" dalībnieku personas datu apstrādi: Vārds, Uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu identifikāciju laimesta gadījumā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību. Tālruņa numurs: nepieciešama, lai varētu ar Jums sazināties gadījumā, ja būsiet laimējis. Pirkuma čeka numurs: nepieciešams, lai identificētu pirkuma veikšanu, reģistrācijas atbilstību loterijai. Piekrītu, ka laimesta gadījumā, pubicējot manu vārdu, uzvārdu, pirkuma čeka numuru, tiek publicēts arī laimests.