(noslēgusies) Barni Farm loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 30. jūnijam pērc Barni produktu ar loterijas uzlīmi jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Iepakojuma iekšpusē atradīsi kartiņu ar unikālo kodu, kuru reģistrē mājaslapā www.barnifarming.com bez maksas. Saglabā unikālo kodu!

Sakrājot piecas Barni 30g folija paciņas vari tās apmainīt pret Barni Farm grāmatu jebkurā Jānis Roze grāmatnīcā Latvijā.

Kad notiks izloze?

2015. gada 1. jūlijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.barnifarming.com trīs dienu laikā pēc izlozes.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.barnifarming.com.

Atļaujas Nr. 3689

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. maijs, 2015 - 6. jūlijs, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā