BARBORA saldējuma vasara! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Barbora loterija

BARBORA saldējuma vasara!

No 7. - 28.jūlijam iepērcies www.barbora.lv par pirkuma summu vismaz 50 EUR vērtībā, reģistrē pirkumu un piedalies izlozē! Laimē iespēju doties neaizmirstamos vasaras piedzīvojumos kopā ar savu ģimeni vai draugiem - Red Paddle Co SUP dēļi, ģimenes biļetes uz tematisko parku ‘’LOTES ZEME’’ un ģimenes pilnas dienas biļetes uz ‘’Līvu Akvaparks’’.
Pirkumā nedrīkst būt iekļautas aizlieguma preces (alkohols, tabaka, medikamenti, enerģijas dzērieni, bezalkoholiskie ali un vīni).

Atļaujas Nr. 7785

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 7. jūlijs, 2023 - 28. jūlijs, 2023

BARBORA saldējuma vasara!

Ko vari laimēt?

Red Paddle Co SUP dēļa 10’6” Ride MSL komplekts ar “Cruiser Tough” airi Red Paddle Co SUP dēļa 10’6” Ride MSL komplekts ar “Cruiser Tough” airi
Tematiskais Parks ‘’LOTES ZEME’’ (ģimenes biļete un vilciena biļete 4 cilvēkiem) Tematiskais Parks ‘’LOTES ZEME’’ (ģimenes biļete un vilciena biļete 4 cilvēkiem)
Līvu Akvaparks  (ģimenes pilnas dienas biļete  2 pieaugušie + 1 bērns) Līvu Akvaparks (ģimenes pilnas dienas biļete 2 pieaugušie + 1 bērns)

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1554

loterijas

Iepriecinājām

98 963

laimētājus

Izsniedzām

3 173 537

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā